*Svet Muzike*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

*Svet Muzike*

*Svet Muzike*
 
KazaloPortalLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 (predstavitev) [ E.u.u.a. ]

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
[ E.u.u.a. ]

[ E.u.u.a. ]


Število prispevkov : 27
Join date : 18/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 3:53 pm

Hello!
Jas sem Eva. Sem iz okolice MB. Stara sem 11 - - - > bom 12 [ novembra ] . Tak za informacija vam povem še, da je to moj forum. Pa se morem zahvalit
Kaji, ker ga je tak lepo uredla! uaau uaau
Moje BF so: Adrii, ki je tudi prijaulena na tem forumu [ _anahi_rbd ~al neki takega ma nick ], Viida, Mancie pol pa še CCy in NinCh [ ki je že stoooo let ni blo na msn-ju ~pa ne vemm zakaj ].
Drugače se pojem, plešem, poslušam pesmi [ponavadi od RBD!!!!] aia..pa RBD so moja najbolša skupina ~ to verjetno že vete , kr drugače ne bi bila prijaulene na forumu o članici RBD-ja. Najbolša sta mi Anahi in Poncho 💋 💋 . Zato sem naredila najprej forum o njima [LOS-A] samo sem ga pol zbrisala in nardila tega...Rada tudi.. se rolam, grem v kino [ še posebej z BF ] ,..itd.
Mam dva msn-ja: rbd.rebelde_fann@hotmail.com [ na tem sem skoro vsaki dan. ] pa še ewCh.My.MSn@AnaHii.com [ na tem me skoro nikoli ni ] .
Lahko si vpišete oba...
Drugače sem prijavlena na punooo forumih, od forumov risani junaki do forumov elite ay school [ na katerih sem vedni mia uaau ]
Vsak dan grejam Rebelde. Vbistvu pa sem že vseeee dele 2x glejala na youtube. Vsak dan grejam tudi CCEA [ to je moja naiii telenovela! ~ pa sem je tudi na youtube že poglejala do....neki sredine...].
Am... Hodim tudi v glasbeno, hodla pa sem tudi na gimnastiko in trenirala se plavanje,....
Bla sem na koncertu rbd 5.6. ob 16.30 decembra pa mi starši niso pustili!!! Grr Jok Jok Jok Jok Jok Jok Jok
Če bo Anahi prišla v slovenijo bom zagotooovoo šla na njen koncert!! Magari bom pobegnla! Smile 💋 CooL
To je nekaj o meni, če pa hočeš izvedeti še kaj si vpiši moj msn!
Baii
Nazaj na vrh Go down
**~Hadita.Anny~**
Admin
Admin
**~Hadita.Anny~**


Število prispevkov : 335
Join date : 16/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 3:54 pm

fajn da si se predstavla da vs mal spoznamo Razz
Nazaj na vrh Go down
https://svet-muzike-svet.slovenianforum.com
[ E.u.u.a. ]

[ E.u.u.a. ]


Število prispevkov : 27
Join date : 18/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 4:02 pm

aham.nism mela kaii za delat..
Nazaj na vrh Go down
**~Hadita.Anny~**
Admin
Admin
**~Hadita.Anny~**


Število prispevkov : 335
Join date : 16/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 4:04 pm

hehe...in kako si?
Nazaj na vrh Go down
https://svet-muzike-svet.slovenianforum.com
[ E.u.u.a. ]

[ E.u.u.a. ]


Število prispevkov : 27
Join date : 18/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 5:28 pm

wreii..ti?
Nazaj na vrh Go down
[ E.u.u.a. ]

[ E.u.u.a. ]


Število prispevkov : 27
Join date : 18/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 5:29 pm

ooo..lep logo imate!
Nazaj na vrh Go down
**~Hadita.Anny~**
Admin
Admin
**~Hadita.Anny~**


Število prispevkov : 335
Join date : 16/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimeNed Apr 19, 2009 9:10 pm

js jst sm tut dobr....men je tut ušeč logo...
Nazaj na vrh Go down
https://svet-muzike-svet.slovenianforum.com
[ E.u.u.a. ]

[ E.u.u.a. ]


Število prispevkov : 27
Join date : 18/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimePon Apr 20, 2009 4:02 pm

aia.se vidi da ga naredu nekdo ki ima e izkušnje z artanjem...
Nazaj na vrh Go down
**~Hadita.Anny~**
Admin
Admin
**~Hadita.Anny~**


Število prispevkov : 335
Join date : 16/04/2009

(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitimePon Apr 20, 2009 5:39 pm

ja nrdila ga je cufla na HEFCA
Nazaj na vrh Go down
https://svet-muzike-svet.slovenianforum.com
Sponsored content





(predstavitev) [ E.u.u.a. ] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: (predstavitev) [ E.u.u.a. ]   (predstavitev) [ E.u.u.a. ] I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
(predstavitev) [ E.u.u.a. ]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
*Svet Muzike* :: Predstavitve-
Pojdi na: